ПОДІЇ

 

Вітаємо в Україні!

Що відбувається, культурні події, гастролі, мистецькі заходи, репертуари театрів та багато цікавого у Києві ви знайдете на сайті

Національний культурно-мистецький та музейний комплекс "Мистецький Арсенал" сьогодні є одним з найбільш перспективних проектів у галузі культури України, а у майбутньому має стати одним із найпотужніших світових музейно-виставкових комплексів.

Вже тепер Мистецький Арсенал здійснює перемовини із провідними музеями України та світу щодо представлення колекцій мистецьких шедеврів в Україні. Серед них — масштабний проект, присвячений спадщині Казимира Малевича, міжнародні проекти сучасного мистецтва, виставки творів Едварда Мунка, Густава Клімта та майстрів австрійської сецесії, художніків-сюреалістів.
                                                                              

PinchukArtCentre – це міжнародний центр сучасного мистецтва XXI сторіччя, відкрита платформа для митців, мистецтва та суспільства. В PinchukArtCentre були задіяні митці, ім`я яких, звісні у всьому світі.
                                                                             

Національний художній музей України має провідні колекції вітчизняного мистецтва, які і нині залишаються духовною скарбницею України, її гордістю і багатством.

Київ має понад 80 різноманітних музеів та мистецьких центрів. Перелік всіх музеів Києва ви знайдете на ціх сайтах:


Що відбувається, культурні події, гастролі, мистецькі заходи, репертуари театрів та багато цікавого у Львові ви знайдете на сайтах:


Львів - це не лише місто-музей просто неба, але й місто музеїв. Не вистачить одного дня, щоб оглянути всі експозиції львівських музеїв, від картинних  галерей з картинами ХІV століття і сучасних галерей до музею-аптеки, музею-арсеналу, музею шоколаду, пива і музею-кладовища. Навіть деякі бари та ресторани, маючи оригінальне та неповторне оформлення виглядають як маленькі музеі.

Перелік музеів Львова ви знайдете на ціх сайтах:

 
Бажаємо вам приємного і цікавого перебування в Україні!